.

Bartosz Kurek zajmie się public affairs w Philip Morris Polska

dodano: 
04.12.2020
komentarzy: 
0

1 grudnia 2020 roku Bartosz Kurek rozpoczął pracę w Philip Morris Polska Distribution. Objął nowo utworzone stanowisko menedżera ds. public affairs. Do jego głównych zadań należy inicjowanie i realizowanie działań wspierających dyskusję na temat ograniczenia ryzyka związanego z korzystaniem z wyrobów tytoniowych w Polsce. Z uwagi na doświadczenia w obszarze ekologicznym będzie również pracował przy projektach i inicjatywach (globalnych oraz lokalnych) z zakresu zrównoważonego rozwoju.

Poprzednio, przez prawie 12 lat, Kurek pracował jako dziennikarz w Polsacie – m.in. prowadził główne wydanie programu informacyjnego „Wydarzenia” i był gospodarzem porannego pasma „Nowy dzień z Polsat News”.

Wcześniej związany był także z Radiem Zet oraz telewizją TV Biznes. Doświadczenie zawodowe zdobywał także w radiu RMF Classic. W przeszłości we współpracy ze stowarzyszeniem „Program Czysta Polska” prowadził także edukacyjny podcast ekologiczny, a także zainicjował lokalną akcję „Sprzątamy Wilamy”, w której ramach mieszkańcy podwarszawskiej gminy Załuski, we współpracy z władzami gminy, sprzątają swoją okolicę. Jest absolwentem politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. (ak)

Zdjęcie główne: youtube.com – DVBShots

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin