.

Beata Grzybek-Zielińska w MSL

dodano: 
30.11.2018
komentarzy: 
0

Pracę w agencji MSL z początkiem listopada 2018 roku rozpoczęła Beata Grzybek-Zielińska. Objęła stanowisko PR Managera i odpowiada za wizerunek agencji należących do Leo Burnett Group.

Do jej zadań w MSL należeć będą: kontynuowanie strategii komunikacji agencji i umacnianie jej reputacji, intensyfikacja działań w kontekście budowania wizerunku oddziału Leo Burnett Warsaw i Arc., stałe kontakty z interesariuszami obu podmiotów.

Grzybek-Zielińska będzie też odpowiedzialna za obecność agencji na wydarzeniach branżowych oraz rozwój kanałów social media MSLGROUP Poland i Leo Burnett Warszawa. Zajmie się także działaniami z zakresu internal PR i employer brandingu oraz pozycjonowaniem ekspertów firm podczas wydarzeń i w mediach.

Za wszystkie zadania będzie odpowiedzialna do momentu powrotu z urlopu macierzyńskiego Joanny Ignaczak, dotychczasowej Senior PR Manager grupy.

Poprzednio Beata Grzybek-Zielińska pracowała w Green Parrot jako Head of Communications. Wcześniej pracowała także w Pegasus Public Relations czy BJ Group, gdzie zarządzała projektami komunikacyjnymi oraz kilkuosobowymi zespołami. Przez kilka lat prowadziła też własną agencję MORE PR. Pracowała dla takich marek jak Bacardi-Martini Polska, Diageo, Mary Kay, Hoop Polska, BGŻ BNP Paribas Real Estate, Pinko czy Amber Room.

Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, studiów podyplomowych na Akademii im. L. Koźmińskiego na kierunku psychologia biznesu dla managerów oraz zoopsychologii na SGGW. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin