poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościBębnowska: z Bogoty do Forward PR

Bębnowska: z Bogoty do Forward PR

Monika Bębnowska dołączyła do zespołu agencji Forward PR. Objęła stanowisko koordynatorki projektów, będzie również odpowiedzialna za rozwój usług firmy w obszarze CSR-u i zarządzania kryzysowego.

Bębnowska z branżą związana jest od ponad dziesięciu lat. Pracowała m.in. w Partner of Promotion na stanowisku Account Directora, a przed roczną przerwą i pobytem w Kolumbii, gdzie koordynowała projekty fundacji Emerging Voices, zarządzała agencją Garden of Words. „Po roku prowadzenia firmy mogę powiedzieć, że na razie barierą rozwoju agencji nie jest brak pracy czy konkurencja. Może dotyczyłoby to tzw. PR-u produktowego, ale to gałąź biznesu, która nas nie interesuje. Natomiast zapotrzebowanie na profesjonalne usługi PR-owe,  także doradcze jest duże. Mamy poważny problem ze znalezieniem odpowiednio przygotowanych ludzi w obszarach tak trudnych jak inwestycje infrastrukturalne czy zarządzanie kryzysem. Jest ich naprawdę niewielu. Obecność Moniki w zespole pozwoli natychmiast rozpocząć nowe kontrakty” – informuje PRoto.pl Jacek Miciński, właściciel i dyrektor zarządzający Forward PR.

W Garden of Words obowiązki Bębnowskiej przejęły częściowo: Iwona Michalczyk (Client Service Director) oraz Edyta Oliwkowska (Finance Manager). (es)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj