piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościBeyond Public Relations z nowymi klientami

Beyond Public Relations z nowymi klientami

W grudniu 2020 roku Beyond Public Relations poinformowało o pozyskaniu dwóch nowych klientów. Agencja pracuje dla Grupy Kapitałowej Unidevelopment i należącej do niej spółki Monday Development, a także inwestycji Fuzja, która prowadzona jest przez Echo Investments.

Współpraca z Unidevelopment zaczęła się w październiku 2020 roku, a z Monday Development w grudniu 2020 roku. Agencja odpowiada za całościowe działania komunikacyjne – relacje z mediami, promocja ekspertów, doradztwo strategiczne oraz prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram) obu klientów.

Ze strony Beyond Public Relations za obsługę biura prasowego Unidevelopment oraz Monday Development odpowiadają Lidia Piekarska-Juszczyk, Head of PR, i Aleksandra Kaczorowska, PR Manager. Obsługą profili w mediach społecznościowych zajmuje się Izabella Rześniowiecka-Walter, PR & Social Media Consultant.

Klient sam zgłosił się do agencji. Umowy podpisano na czas nieokreślony. Strony nie zdradzają pozostałych szczegółów współpracy.

Unidevelopment

Logo Unidevelopment

Monday Development

Logo Monday Development

Działania dla inwestycji Fuzja rozpoczęto z kolei w drugiej połowie października 2020 roku. Agencja odpowiada za działania public relations, w tym media relations oraz doradztwo strategiczne, a także komunikację w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram).

Po stronie Beyond Public Relations za promocję projektu odpowiadają Piekarska-Juszczyk, Head of PR, Aleksandra Kaczorowska, PR Manager, i Katarzyna Pakuła, Social Media & Marketing Consultant.

Klienta pozyskano w wyniku przetargu. Umowę podpisano na czas nieokreślony. W ostatnim czasie inwestycja była obsługiwana wewnętrznie.

Fuzja

Logo Fuzji

(ak)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj