BeyondPR, czyli nowa agencja na rynku

dodano: 
09.12.2015
komentarzy: 
1

Lidia Piekarska i Paweł Borządek założyli nową agencję komunikacji. BeyondPR zajmuje się działaniami public relations, investor relations, social media, a także doradztwem strategicznym, komunikacją kryzysową oraz szkoleniami. Agencja pracuje dla klientów z branż: e-commerce, nieruchomości komercyjnych, usług prawnych oraz handlowej.

Lidia Piekarska przez ostatnie 9 lat była związana z agencją Telma Communications Agency. Obejmowała tam stanowisko PR Directora. Specjalizuje się w działaniach PR w obszarach doradztwa strategicznego, media relations, PR-u korporacyjnego, komunikacji kryzysowej, komunikacji wewnętrznej, mediów społecznościowych, eventów, komunikacji B2B oraz employer brandingu. Dwukrotnie była nominowana do nagrody w konkursie PRotony (w latach 2010 i 2012) w kategorii zespół/osoba w firmie PR-owskiej.

Paweł Borządek jest z kolei związany z PR i rynkiem kapitałowym od ponad dwudziestu lat. Jego specjalizacja to relacje inwestorskie, komunikacja korporacyjna, strategiczna, kryzysowa i relacje mediowe. W przeszłości pracował dla spółek z rynku New Connect, Catalyst oraz Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, ale również firm i instytucji nienotowanych na giełdzie. Był także związny z agencją Partner of Promotion, w której stworzył dział inwestor relations i nim kierował. Pracował również dla firm prowadzących IPO i SPO jako zewnętrzny konsultant. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin