.

 

Big Picture: dwa awanse w dziale lifestyle

dodano: 
15.11.2023
komentarzy: 
0

Na początku listopada 2023 roku agencja Big Picture wprowadziła zmiany w zespole lifestyle, którym zarządzają Karolina Pękalska oraz Monika Roth-Jaczynowska – Heads of Lifestyle Communications. Funkcje Senior PR Consultants objęły Aleksandra Kołakowska oraz Katarzyna Rodzoch. Awanse wynikają z podniesienia ich kompetencji zawodowych.

Kołakowska i Rodzoch specjalizują się w realizacji kampanii zintegrowanych oraz tworzeniu strategii. Na nowych stanowiskach będą zajmowały się tworzeniem koncepcji i planów komunikacji dla kluczowych klientów, działaniami z obszaru new business, a także zarządzeniem zespołami projektowymi.

Aleksandra Kołakowska ma dziesięcioletnie doświadczenie w branży PR. Dotychczas zajmowała się całościową obsługą PR projektów brandowych – głównie dla marek z branży FMCG. W Big Picture pracuje od stycznia 2021 roku. Wcześniej, w On Board PR tworzyła strategię komunikacji i aktywności PR dla rodziny marki Jack Daniel’s Tennessee Whiskey. Pracowała także w Aliganza Fashion Agency, gdzie realizowała projekty m.in. dla marki Levi’s. W Public Dialog pełniła z kolei funkcję rzeczniczki prasowej Galerii Mokotów oraz Galerii Wileńskiej.

Katarzyna Rodzoch jest w branży PR od ponad dziesięciu lat, a w samym Big Picture – od czerwca 2022 roku. Poprzednio była związana z agencją PR Lovin’, gdzie współpracowała m.in. z sektorem FMCG – prowadziła projekty dla marek Żywiec Zdrój i Bracia Sadownicy. Wcześniej z kolei, w Aliganza Fashion Agency, realizowała projekty dla branży beauty – z jej usług skorzystały marki takie jak The Body Shop, Oriflame czy Oio Lab. (an)

Zdjęcie główne: od lewej Aleksandra Kołakowska, Katarzyna Rodzoch

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin