Big Picture: nowe osoby w zespole korporacyjnym, awans w dziale lifestyle

dodano: 
16.03.2022
komentarzy: 
0

W ostatnich tygodniach w Big Picture powiększyło zespół komunikacji korporacyjnej, a w dziale lifestyle agencji miał miejsce awans.

Pracę w zespole komunikacji korporacyjnej – kierowanym przez Alicję Górkę-Pruszczak – zaczęły Paula Kowalcze, która objęła stanowisko PR Consultanta, oraz Aleksandra Grądzka, która dołączyła do agencji w roli Junior PR Consultanta. Wesprą dział w obsłudze kluczowych klientów, takich jak Reckitt, InPost, Faurecia czy Mondelez Polska.

Paula Kowalcze poprzednio, przez sześć lat, pracowała w centrum prasowym Uniwersytetu SWPS, gdzie najpierw była specjalistką ds. PR, a później kierownikiem centrum prasowego i komunikacji wewnętrznej. Była odpowiedzialna za promocję ekspertów uczelni, badań naukowych oraz projektów z pogranicza designu i biznesu. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie SWPS i Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. 

Aleksandra Grądzka doświadczenie zawodowe w branży PR-em zdobywała od 2020 roku w pracy dla takich marek jak Nestle, Bayer i Carolina Medical Center. Wcześniej rozwijała swoje umiejętności z zakresu marketingu i public relations podczas staży w Fundacji Digital Poland i Aria Private Equity. Jest absolwentką Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych w Warszawie.

W zespole lifestyle Maria Dmitriuk z początkiem lutego 2022 roku awansowała na stanowisko Junior PR Consultanta. W agencji jest zaangażowana w projekty dla takich marek Rituals, Super-Pharm czy współpracę z markami luksusowymi L’Oréal Polska. Ma doświadczenie w pracy z markami beauty oraz influencer marketingu. (mb)

Zdjęcie główne: Paula Kowalcze, Maria Dmitriuk, Aleksandra Grądzka

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin