Big Picture pracuje dla Allegro

dodano: 
29.09.2020
komentarzy: 
0

Big Picture od lipca 2020 roku zajmuje się obsługą komunikacyjną Allegro. Agencja odpowiada za całościową strategię PR, w tym relacje z mediami i influencerami w ramach promocji drugiej edycji festiwalu Allegro Smart! Week, kierowanego do klientów programu lojalnościowego platformy zakupowej.

Big Picture powierzono m.in. przygotowanie koncepcji strategicznej w zakresie komunikacji z mediami oraz influencer marketingu. Agencja zajmuje się m.in.: koordynacja działań egzekucyjnych, w tym prowadzeniem biura prasowego oraz tworzeniem materiałów contentowych. W ramach działań wokół Allegro Smart! Week Big Picture koordynuje współpracę z influencerami i celebrytami, promującymi akcję na Instagramie oraz TikToku.

Z ramienia agencji za koordynację działań odpowiada zespół kierowany przez Kamilę Kończak, Brand Communications Director, w którym pracują Karolina Pękalska, Marta Kłys i Agnieszka Anikin. Współpraca z Allegro ma charakter długofalowy. Big Picture pracowało już dla firmy w drugim kwartale 2020 roku. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin