.

Borys Szyc zaliczył wpadkę na Facebooku

dodano: 
27.09.2022
komentarzy: 
0

27 września 2022 roku na profilu Borysa Szyca na Facebooku pojawił się post sponsorowany, który, przez nieuwagę aktora, zawierał wskazówki od agencji dotyczące wyglądu wpisu. 

„Dzień dobry, przypominam że dzisiaj dzisiaj publikacji alpro. Wrzucamy 1. Instastories - ten filmik z robienia kawy 2. Post na walla - zdjecie plus tekst” – można było zytamy na profilu aktora. 

Wpis został szybko edytowany, jednak nie umknęło to uwadze użytkowników, którzy udostępniali zrzut ekranu. Niektórzy nie kryli swojego rozczarowania faktem, że Szyc, publikując post, po prostu skopiował oraz wkleił treść wiadomości od agencji, z którą współpracuje. 

Pojawiło się również wiele pozytywnych komentarzy – niektórzy użytkownicy zwracali uwagę na to, że oryginalny post z pomyłką przykuwał uwagę i powinien zostać przywrócony. Paręnaście godzin później Borys Szyc ponownie edytował post – na jego profilu widnieje wpis już z zamierzoną pomyłką. 

Jak donosi onet.pl, Head of Social Media w agencji Pitted Cherries, Paweł Jaroszyński, mówił serwisowi portalspozywczy.pl: „Konsumenci zarzucają tej kampanii brak autentyczności i hipokryzję. I trudno się z tym nie zgodzić. Aktor, który w jednym spocie reklamowym zajada się hamburgerami, a w następnym promuje dietę roślinną, może wzbudzić wśród odbiorców mieszane uczucia". (zd)

Źródło: Facebook.com/Borys Szyc

Źródło:

kultura.onet.pl, Wpadka Borysa Szyca. Internauci bezduszni dla aktora, 27.09.2022
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin