piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościClipatize zatrudniło PR-owca

Clipatize zatrudniło PR-owca

Marta Zalewska została PR-owcem w Clipatize, agencji marketingu B2B. Objęła nowo utworzone stanowisko PR Experta, na którym zajmuje się rozszerzeniem komunikacji online o działania PR (PR korporacyjny i produktowy) oraz media relations.

Zalewska pracę w Cliparize rozpoczęła w listopadzie 2020 roku. Z branżą PR związana jest od dziewięciu lat – specjalizuje się w obszarze finansów, bankowości i technologii. Poprzednio była PR Expertem w InnerValue (nadal wykonuje dla firmy proejkty jako feelancer). Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała w Clue PR (jako PR Manager), PKO Leasing (jako Media Relations Expert), Citi Handlowy (jako PR Specialist) i Carlsberg Shared Services (jako Communications Specialist). W przeszłości pracowała również przy projektach dotyczących e-commerce, fintech i funduszy VC. Jest także autorką artykułów m.in. dla portali gomobi.pl i fxmag.pl.

W ostatnim czasie, w związku z rozwojem agencji, pracę w Clipatize rozpoczęły także trzy inne osoby. Maciej Repeć objął stanowisko Digital Lead i odpowiada za prowadzenie działu digital dla klientów, Fabian Iwański został Paid Media Specialist, a Julia Domagalik będzie pełnić funkcję Account Managera i Research Leada. (ak)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj