.

 

Clue PR wzmacnia zespół

dodano: 
25.06.2018
komentarzy: 
1

Do Clue PR dołączyło dwoje Senior Account Managerów: Aleksandra Adrian i Michał Kwietniewski. Adrian odpowiada za koordynowanie pracy w dziale Consumer Tech Practice, z kolei Kwietniewski zajmuje się działem Corporate Practice. Oboje otrzymali stanowiska w wyniku wewnętrznej reorganizacji i zmian podziałów zadań.

Aleksandra Adrian pracuje w branży public relations od siedmiu lat, a do Clue PR przeszła z Walk PR. Poprzednio odpowiadała m.in. za obsługę Grupy Adamed i prowadzenie kampanii społecznych. Pracowała także dla Prudential Polska, Honeywell i Sanofi.


Aleksandra Adrian

Michał Kwietniewski ma dziesięcioletnie doświadczenie w branży, a dotychczas zajmował się obsługą klientów z sektora technologicznego, gospodarczego i społecznego. Prowadził projekty nie tylko dla międzynarodowych firm, takich jak Axis Communications, Alcatel-Lucent czy AstraZeneca, lecz także instytucji publicznych, jak np. Komisja Europejska.


Michał Kwietniewski

W strukturach Clue PR awansowała też w czerwcu 2018 roku Marta Sułkowska, która dołączyła do agencji we wrześniu 2017 roku jako Senior PR Consultant. Obecnie pracuje jako Account Manager i koordynuje pracę w dziale Healthcare Practice, który utworzono wraz z jej przyjściem do agencji. Sułkowska specjalizuje się w tematach związanych z kardiologią, onkologią, profilaktyką, edukacją prozdrowotną i kampaniami społecznymi. Posiada doświadczenie we współpracy zarówno z towarzystwami naukowymi i organizacjami pacjentów, jak i klientami korporacyjnymi.


Marta Sułkowska

W Clue PR ostatnio awansowała również Kamila Potapiuk, która została PR Consultantem. W warszawskiej agencji pracuje od 2016 roku – w dziale Consumer Tech wspiera projekty edukacyjne (EF Education First), związane z rynkiem pracy (Gumtree.pl) oraz sektorem FMCG (Frisco.pl). Odpowiada za relacje z mediami, influencer marketing, kampanie społeczne i wspiera działania SEO.


Kamila Potapiuk

(mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin