.

 

Co się zmieni w biznesie po wyborach do Parlamentu Europejskiego? Podsumowanie 24/7Talks [WIDEO]

dodano: 
28.06.2019
komentarzy: 
0

7 czerwca 2019 roku odbyła się kolejna edycja 24/7Talks. Tym razem tematem spotkania były wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego w kontekście zmian w funkcjonowaniu przedsiębiorstw. Podczas konferencji zatytułowanej „Powyborczy krajobraz – biznesowa rzeczywistość” mowa była o nadchodzących zmianach w unijnych inwestycjach i ich wpływie na polskich przedsiębiorców.

Wśród prelegentów znaleźli się Piotr Maciej Kaczyński, członek zespołu eskpertów Team Europe Komisja Europejska w Warszawie, dr hab. Ewa Marciniak, dyrektor Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, dr Agnieszka Sznyk, prezes Fundacji INNOVO, Margareta Przybyła, doradczyni europoseł Danuty Jazłowieckiej, oraz Karolina Zbytniewska, redaktor naczelna Euractiv. Elementem spotkania był też panel dyskusyjny.

Piotr Maciej Kaczyński w swoim wystąpieniu objaśnił strukturę ugrupowań w Parlamencie Europejskim. Dr hab. Ewa Marciniak omówiła z kolei społeczny aspekt wyborów do PE w Polsce. Dr Agnieszka Sznyk mówiła o gospodarce obiegu zamkniętego, a Karolina Zbytniewska o tym, co łączy i różni Europę. Margareta Przybyła przyjrzała się z kolei zmianom instytucjonalnym w PE.

Więcej w filmie:

PRoto.pl było patronem medialnym wydarzenia. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin