.

 

Cztery awanse w On Board PR

dodano: 
29.04.2014
komentarzy: 
0

Zmiany personalne w agencji On Board PR. Anna Dostatnia oraz Aleksandra Lau objęły stanowiska Senior PR Consultantów. Małgorzata Siewierska awansowała na eksperta sektorowego ds. komunikacji zdrowotnej, z kolei nowym PR Consultantem została Marta Oklińska.

Siewierska posiada blisko 9 letnie doświadczenie w branży. Specjalizuje się w healthcare PR, CSR, brand PR, komunikacji korporacyjnej oraz komunikacji kryzysowej. Do jej zadań należą realizacja projektów komunikacyjnych dla klientów sektora farmaceutycznego, medycznego i biotechnologicznego.

Za współpracę z gwiazdami i tworzenie strategii komunikacji przy projektach lifestylowych odpowiada  Dostatnia,  nowa Senior PR Consultant, z działu Brand & Entertainment .

Lau, która objęła stanowisko Senior PR Consultant pracuje współpracuje z agencją od 2010 roku. Koordynuje  projekty z zakresu brand PR,  CSR i media relations dla firm z branży mediowej i FMCG.

Awans na stanowisko PR Consultant otrzymała Marta Oklińska z działu Life Science & Medical Consulting, która w On Board PR Ecco Network pracuje od 2011 roku. Jej doświadczenie obejmuje realizację projektów healthcare PR oraz brand PR. (mw)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin