.

 

Dobrosława Gogłoza zajmie się komunikacją ruchu Polska 2050

dodano: 
04.11.2020
komentarzy: 
0

Od listopada 2020 roku za działania komunikacyjne ruchu Polska 2050, powołanego przez Szymona Hołownię, odpowiada Dobrosława Gogłoza. Przejęła obowiązki Iwony Zaczek, która 3 listopada zakończyła pracę dla ruchu.

Dobrosława Gogłoza będzie zajmować się szeroko pojętymi działaniami komunikacyjnymi ruchu Polska 2050. Od kilku miesięcy pełni też funkcję Head of Strategy w powstałej niedawno All Hands Agency. Jest założycielką stowarzyszenia Otwarte Klatki. Ma doświadczenie w budowaniu strategii organizacji i kampanii komunikacyjnych, tworzeniu misji i wizji oraz struktur organizacyjnych. W przeszłości współpracowała z firmami i organizacjami pozarządowymi związanymi z wieloma ruchami społecznymi, działającymi na różnych kontynentach.

Iwona Zaczek w marcu 2020 roku dołączyła do sztabu wyborczego kandydata na prezydenta Szymona Hołowni. W biurze prasowym odpowiadała za kontakty z ogólnopolskimi mediami (telewizja, radio, prasa, portale i media online). Współpracowała w sztabie m.in. z szefową komunikacji Olgą Adamkiewicz oraz szefową public relations Barbarą Krysztofczyk.

Czytaj także: Wywiad z Barbarą Krysztofczyk, szefową PR-u w sztabie Szymona Hołowni: to mit, że partie polityczne nie powinny mówić o zapleczu

Po wyborach Zaczek była dyrektorką ds. komunikacji ruchu Polska 2050. Przed dołączeniem do sztabu, do sierpnia 2018 roku, pracowała z kolei w Coca-Cola Company jako rzecznik prasowy oraz Public Affairs and Communicatons Manager. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywała w Nestle, gdzie była rzecznikiem prasowym oraz odpowiadała za PR korporacyjny i produktowy, czy agencji Point of View, gdzie jako PR Manager zajmowała się PR-em korporacyjnym i produktowym. Była także rzeczniczką prasową Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Jest absolwentką marketingu na Uniwersytecie Gdańskim. Iwona Zaczek nie informuje o dalszych planach zawodowych. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin