poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościAgencja Ancymony z nowym działem komunikacji

Agencja Ancymony z nowym działem komunikacji

W czerwcu 2021 roku agencja Ancymony (dawniej Schulz brand friendly) przekształciła dział PR w dział komunikacji. Na jego czele stanęła Dominika Kozłowska, która awansowała na stanowisko Communications Directora.

„W ostatnich latach dział PR przeszedł dużą zmianę. Jego rola w strukturze agencji znacznie urosła. Zakres kompetencji przestał mieścić się w ramach słowa »PR«, zarówno na poziomie zewnętrznym, jak i komunikacji wewnątrz agencji” – komentuje Dominika Kozłowska.

Dział ma odpowiadać za tworzenie i realizację strategii komunikacji agencji – będzie pracował przy projektach wizerunkowych, jak i wewnętrznych. Stanowi on zaplecze dla działu client service, w tym new business, a także wspiera agencję m.in. w planowanych projektach CSR-owych czy contentowych.

Dominika Kozłowska jest związana z agencją Ancymony od 2017 roku. Poprzednio pełniła funkcję PR Managera. Ma dziesięcioletnie doświadczenie w branży PR, obsługiwała marki takie jak Bosch, Zelmer, Siemens, Wawel czy Kraków Airport. Realizowała działania z zakresu PR-u produktowego, korporacyjnego i antykryzysowego. Odpowiadała również za personal branding oraz employer branding i realizowała ogólnopolskie kampanie społeczne. Specjalizuje się w działaniach media relations, pełniła funkcję rzecznika prasowego oraz konferansjera. Jest absolwentką socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. (kd)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj