.

 

Dorota Zawadzka kończy pracę w IAB Polska

dodano: 
20.12.2018
komentarzy: 
0

Z końcem grudnia 2018 roku Dorota Zawadzka kończy pracę w IAB Polska, gdzie od marca 2017 roku pełniła funkcję dyrektora ds. komunikacji i public relations. Odpowiadała za kształtowanie polityki komunikacyjnej związku i informowanie o jego najważniejszych inicjatywach, monitorowanie i analizę danych rynkowych, relacje z mediami oraz komunikację wewnętrzną.

Przed dołączeniem do IAB Polska pracowała w Konfederacji Lewiatan, gdzie zajmowała się komunikacją marketingową oraz fundraisingiem Europejskiego Forum Nowych Idei. Wcześniej związana była m.in. ze stacją CANAL+ Cyfrowy, Kancelarią Gessel i UPC. Współpracowała też z Wydziałem Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie jako wykładowca studiów podyplomowych public relations.

Jest absolwentką romanistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz paryskiego uniwersytetu Paris VII Jussieu. Ukończyła także studia podyplomowe w Institut Français de Presse na uniwersytecie Paris II Assas oraz INALCO.

Dorota Zawadzka poinformowała, że zamierza teraz rozwijać własną działalność i będzie też współpracować z jedną z fundacji.

W IAB Polska jej obowiązki przejmie tymczasowo Agata Gołuchowska, menedżer ds. komunikacji i marketingu. Na ten moment związek nie udziela informacji, czy osoba, która przejmie na stałe obowiązki Zawadzkiej, zostanie wyłoniona w drodze rekrutacji zewnętrznej, czy spośród członków obecnego zespołu IAB Polska. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin