.

 

Dwa awanse w Labconie

dodano: 
03.04.2024
komentarzy: 
0

W kwietniu 2024 roku Labcon poinformował o awansie dwóch osób. Patrycja Majsik zaczęła pełnić funkcję Social Media Team Leaderki, którą przejęła od Natalii Żmudy. Gabriela Łacińska objęła nowo utworzone stanowisko Senior Social Media Managerki. 

Gabriela Łacińska od lutego 2024 roku koordynuje współpracę z Hebe oraz sprawuje opiekę merytoryczną nad osobami juniorskimi w zespole social media. 

Łacińska do Labconu dołączyła w październiku 2022 roku i do tej pory odgrywała rolę Social Media Managerki. Odpowiadała m.in. za rozwój klienta Hebe w strukturach spółki. Od prawie pięciu lat jest związana z tworzeniem strategii oraz contentu w mediach społecznościowych. Swoje doświadczenie zdobywała, pracując w lokalnych i globalnych agencjach marketingowych. 

Wcześniej była związana z takimi agencjami jak VMLY&R, McCANN Poland oraz Follow Agency.

Patrycja Majsik jest związana z Labconem od lipca 2023 roku, gdzie do tej pory pełniła funkcję Senior Social Media Managerki. Ma ponadjedenastoletnie doświadczenie w tworzeniu strategii komunikacyjnych i contentu do mediów społecznościowych z kompetencjami w budowaniu i rozwijaniu zespołów social mediowych agencji kreatywnych. Jako prelegentka występowała m.in. podczas Kongresu for Social Media. Jest członkinią grupy roboczej IAB Polska z zakresu social media. Tworzyła komunikację takich marek jak Mastercard, Škoda, L’Oréal, Play, Cyfrowy Polsat czy Grupa PZU.

Wcześniej pracowała w domu mediowym Sigma BIS. Była związana m.in. z takimi agencjami jak McCANN Poland, Nairobia oraz Isobar Polska.

(ao)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin