.

 

Dwa awanse w Lightscape

dodano: 
08.08.2019
komentarzy: 
0

W lipcu i sierpniu 2019 roku Paulina Pytel i Kinga Woźniakowska awansowały w Lightscape. Obie objęły nowo utworzone stanowiska Account Executive.

Paulina Pytel awansowała w lipcu 2019 roku. W Lightscape pracuje od września 2018 roku. Poprzednio zajmowała stanowisko Junior Account Executive. Odpowiada za przygotowywanie i realizację strategii komunikacyjnych w obszarach media relations i copywritingu (B2C oraz B2B), event marketingu, mediów społecznościowych oraz doradztwa kryzysowego. Obsługuje klientów takich jak Intrum, Związek Firm Pośrednictwa Finansowego i Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną ze specjalnością z PR-u i brandingu oraz dziennikarstwo międzynarodowe z językiem angielskim.

Kinga Woźniakowska nowe stanowisko objęła w sierpniu 2019 roku. Do agencji dołączyła w 2018 roku jako Junior Account Executive. Do jej zadań należy przygotowanie i realizacja całościowych strategii PR dla marek z branż transportowej i edukacyjnej. Działania obejmują media relations i copywriting, obsługę social mediów, realizacje sesji zdjęciowych i materiałów wideo oraz współpracę z ambasadorami marki. Obsługuje klientów takie jak Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców, Inelo, GBOX i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach. Wcześniej Woźniakowska pracowała w Kamikaze Digital jako Social Media Moderator. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną ze specjalizacją z reklamy, designu i komunikacji wizualnej oraz zarządzanie ze specjalizacją z marketingu na Uniwersytecie Łódzkim. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin