.

 

Dwa awanse w Monday Group. Michał Czekański partnerem

dodano: 
21.02.2024
komentarzy: 
0

W lutym 2024 roku w agencji Monday Group awansowali Michał Czekański, który objął nowo utworzone stanowisko Partnera w obszarze Corporate and Public Affairs, oraz Małgorzata Stańczyk, która pełni funkcję Head of Consumer & Gaming. 

Michał Czekański awansował ze stanowiska Head of Corporate and Public Affairs. W ramach nowej roli odpowiada za wprowadzanie innowacji usprawniających pracę w firmie. Ponadto wraz z zarządem będzie tworzył wizję, współokreślał kierunki rozwoju grupy, ramy jej funkcjonowania i brał udział w procesach decyzyjnych w kluczowych obszarach. Jednocześnie nadal pozostaje szefem zespołu Corporate and Public Affairs. W ramach działu nadzoruje projekty dla branż: technologicznej, cybersecurity, automotive, surowcowej, petrochemicznej, e- commerce i q-commerce. 

Czekański posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży PR i PA. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu public affairs i komunikacji korporacyjnej. Z Monday Group związany od 2019 roku, gdzie początkowo odpowiadał za rozwijanie kompetencji w obszarze public affairs. Wcześniej pracował w TBT i Wspólnicy, gdzie zajmował się obszarem public affairs, oraz w Glaubicz Garwolinska Consultants jako Account Manager. 

Małgorzata Stańczyk do tej pory pełniła funkcje najpierw Communication Managera i następnie Senior Communication Managera. Do jej głównych zadań należy wsparcie klientów działu z obszaru nowych technologii, gamingu i e-sportu w tworzeniu oraz realizacja strategii i planów komunikacyjnych. Odpowiada za nadzór nad realizacją projektów, rozwój zespołu oraz działania new business. Zastąpiła Karolinę Śmiejkowską.

Stańczyk ma ponad 11-letnie doświadczenie w branży PR. Współpracowała z takimi firmami jak Electrolux, Polar, Huawei CBG czy LG Electronics. Jest związana z Monday od pięciu lat. (af)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin