.

 

Dwa awanse w Triple PR

dodano: 
04.07.2019
komentarzy: 
0

W lipcu 2019 roku w Triple PR awansowały dwie osoby: Paula Minkus i Aneta Gałka. Obie zajmują teraz nowo utworzone stanowiska Senior PR Consultantów.

Paula Minkus

Paula Minkus pracuje w agencji od 2017 roku. Wcześniej, jako PR Specialist, odpowiedzialna była za działania public relations dla wszystkich klientów z kategorii beauty oraz design. Na nowym stanowisku będzie kontynuować obsługę firm Natura Siberica, Forbis Group oraz Polskiej Grupy Porcelanowej, w skład której wchodzą marki: Ćmielów, Lubiana, Chodzież i Ćmielów Design Studio.

Minkus wcześniej związana była z Grayling Poland. Jest studentką kierunku logistyka i administrowanie w mediach na Uniwersytecie Warszawskim.

Aneta Gałka

Aneta Gałka również pracuje w Triple PR od 2017 roku. Zaczynała w agencji od prowadzenia działań media relations dla ODO 24, którymi zajmuje się do dziś, oraz od realizacji kampanii społecznej Fundacji Wiedza to Bezpieczeństwo. Obecnie odpowiedzialna jest za całościową obsługę wybranych klientów biznesowych m.in. Multiconsult Polska oraz dwóch firm z branży marketingowej – Codemedia i Global Shopper Marketing.

Gałka wcześniej związana była z branżą reklamową, doświadczenie zdobywała m.in. w Brasil oraz Revenue Group. Pracowała również w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Jest absolwentką kierunku dyplomacja współczesna na Uniwersytecie Warszawskim. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin