.

 

Dwie nowe osoby w Grayling Poland

dodano: 
12.07.2018
komentarzy: 
0

W kwietniu 2018 roku do zespołu korporacyjnego Grayling Poland dołączyły dwie nowe osoby – Marta Kosińska i Izabela Kowalska.

Marta Kosińska

Marta Kosińska objęła stanowisko Account Managera i zajmuje się klientami z branż FMCG i farmaceutycznej w obszarach komunikacji korporacyjnej i employer brandingu. Do jej zadań należy także wsparcie zespołu korporacyjnego w działaniach new business. Kosińska specjalizuje się w doradztwie public relations dla firm z sektora FMCG i przemysłu, ma doświadczenie w obszarze zarządzania projektami, przygotowywania eventów oraz realizacji działań marketingowych. Do agencji Grayling przeszła z 24/7 Communication, gdzie była odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii komunikacyjnych dla takich klientów jak m.in. 3M, General Electric, Luxmed, Warta, Lidl, ING czy Amerykańska Izba Handlowa. Wcześniej była związana m.in. z firmami Coca-Cola HBC i Cemex. Jest absolwentką stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Łódzkim.

Izabela Kowalska

Izabela Kowalska, która z kolei pełni w Grayling Poland funkcję Account Executive’a, prowadzi działania komunikacyjne dla klientów z sektora budowlanego, m.in. firmy Lafarge. Ma trzyletnie doświadczenie w branży public relations. Wcześniej pracowała w Biurze ds. Międzynarodowych Yasar University w Turcji oraz w agencji Tauber Promotion, w której zajmowała się takimi klientami jak STRABAG Real Estate, Dekpol, Atal, HB Reavis czy MLP Group. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim.

Obie nowe pracownice objęły nowo utworzone stanowiska w agencji. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin