Dwoje nowych konsultantów w Triple PR

dodano: 
04.11.2021
komentarzy: 
0

Do agencji Triple PR dołączyli Kinga Ostrowska i Tomasz Puszczyk. Oboje objęli stanowiska PR Consultantów.

Kinga Ostrowska w Triple PR pracuje w zespole odpowiedzialnym za obsługę PR dla firm i marek lifestylowych. Zajmuje się komunikacją dla klientów z obszaru B2C, głównie z branży beauty, a także odpowiada za koordynację działań z zakresu CSR dla klientów agencji.

Ostrowska z branżą PR i komunikacji wizualnej jest związana od 2017 roku. Ma doświadczenie we współtworzeniu brandingów, stron internetowych i spotów reklamowych (także kinowych) oraz organizacji eventów. Ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Łódzkim na specjalizacji design, reklama i komunikacja wizualna oraz studia z grafiki interdyscyplinarnej.

Tomasz Puszczyk jest z kolei odpowiedzialny za doradztwo dla klientów z branży real estate. Jest również zaangażowany w rozwój usług agencji oraz pozyskiwanie nowych kontraktów.

Przed dołączeniem do Triple PR był Brand Managerem jednego czasopisma branżowego „Real Estate Magazine”, gdzie zajmował się opieką nad partnerami reklamowymi, biznesowymi oraz merytorycznymi redakcji, organizacją wydarzeń branżowych czy koordynacją kanałów social media. Odpowiadał też za współtworzenie treści redakcji i przeprowadzanie kluczowych wywiadów z decydentami z branży. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin