poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościDyrektora zarządzająca Garden of Words odchodzi z agencji i wyjeżdża do Bogoty

Dyrektora zarządzająca Garden of Words odchodzi z agencji i wyjeżdża do Bogoty

Monika Bębnowska, dotychczasowa dyrektor zarządzająca Garden of Words, pożegnała się z agencją. Teraz będzie realizować projekty na rzecz pomocy dzieciom w Bogocie.

Bębnowska zajmie się PR i fundrisingiem dla fundacji „Emerging Voices”, w której wcześniej miała okazję sprawdzić się w ramach wolontariatu. Przed podjęciem pracy w Garden of Words, przez 4 lata była account directorem w Partner of Promotion. Zarządzała sytuacjami kryzysowymi, odpowiadała za komunikację wewnętrzną, relacje z mediami i PR korporacyjny. Doświadczenie zdobywała też w Lignar PR – jako starszy konsultant PR.

Jak powiedziała PRoto.pl Katarzyna Pawlikowska (jedna z założycielek GoW), Bębnowska nadal będzie współpracowała z firmą i realizowała z nią niektóre projekty (głównie związane z CSR-em, komunikacją zewnętrzną i zarządzaniem kryzysem). „Monika poszła za głosem serca, a do jej wyjazdu do Kolumbii przygotowywałyśmy się od jakiegoś czasu. W związku z tym utworzyliśmy w agencji stanowisko dyrektora finansowego, który przejął od Moniki wszelkie kwestie finansowe i administracyjne. Obowiązki związane z merytoryczną obsługą projektów objęła Iwona Michalczyk, która wiosną tego roku awansowała na stanowisko client service directora. Zespół Garden of Words liczy w tej chwili 20 osób” – relacjonuje Pawlikowska. (es)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj