Dziewięć nowych osób w zespole Sigmy

dodano: 
10.04.2006
komentarzy: 
0

Dziewięć osób dołączyło w tym roku do zespołu agencji Sigma International. Powiększenie zespołu wiąże się m.in. z pozyskaniem przez agencję od początku tego roku ośmiu nowych klientów. Obecnie agencja liczy łącznie 61 osób, w tym 50 na etacie.

Arkadiusz Piasek jest nowym Account Managerem w dziale obsługi klientów z branży nowoczesnych technologii. Ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, pracował jako dziennikarz w wydawnictwie IDG Poland, a następnie, przez ponad 2 lata, jako PR Manager w firmie Asus Polska.

Małgorzata Kink pełni funkcję Account Managera w zespole obsługi klientów z branży FMCG. Ukończyła SGH w Warszawie, ma 5-letnie doświadczenie w public relations.

Zespół obsługi klientów z branży usług wsparły Julita Żylińska-Imiołek i Joanna Kontkiewicz-Studzińska Żylińska-Imiołek została Junior Account Managerem. Ukończyła Wydział Nauk Ekonomicznych UW, ma ponad 2-letnie doświadczenie w PR – w Biurze Prasowym Ministerstwa Gospodarki. Pracowała także jako doradca personalny oraz Product Manager w firmie Levi-Strauss.
Kontkiewicz-Studzińska pełni rolę Account Executive’a. Ma blisko 2-letnie doświadczenie w PR. Ukończyła SGH w Warszawie, pracowała w branży turystycznej i w agencji PR.

Zespół obsługi korporacyjnej i public affairs powiększył się o 4 osoby, dołączyły do niego: Agnieszka Żórawińska, Marta Gojżewska , Marta Sztandarska i Marta Gołębiewska.
Agnieszka Żórawińska została Junior Account Managerem. Ukończyła Wyższą Szkołę Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia oraz Instytut Stosowanych Nauk Społecznych UW. Pracowała w firmach Rank Xerox i Unident.
Marta Gojżewska objęła stanowisko Junior Account Managera. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Podyplomowe Studium PR przy UW i PAN w Warszawie, wcześniej pracowała przez blisko 2 lata w Biurze Reklamy, zajmując się organizacją targów i konferencji.
Marta Sztandarska będzie pełnić funkcję Junior Account Managera. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji UW. Od roku 2000 współpracowała z agencją.
Marta Gołębiewska została Account Executive’em. Ukończyła Olympus Szkołę Wyższą in. R. Kudlińskiego. Pracowała w firmach z branży finansowo-ubezpieczeniowej.

Joanna Zimnych jest nowym Junior Account Executive’em w zespole Biura Kwiatowego Holandia. Ukończyła wydział filologii angielskiej Uniwersytetu w Białymstoku, pracowała w ZPC Mieszko

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin