Edelman Polska zatrudnia konsultantów

dodano: 
14.07.2006
komentarzy: 
1

Edyta Szymańska, Piotr Turek i Jacek Kucharski to nowi konsultanci, którzy dołączyli do zespołu Edelman Polska. Agencja postanowiła ponadto wzmocnić Dział PR Korporacyjnego. W wyniku wewnętrznych przesunięć do zespołu zajmującego się komunikacją korporacyjną dołączył Dominik Stachowiak, który wcześniej pracował w Dziale Brand PR.

Edyta Szymańska, Account Executive w Dziale Crisis&Issue Management doświadczenie zdobywała, współpracując z Fundacją Komunikacji Społecznej w zakresie CSR i kampanii społecznych. Pracowała także jako dziennikarka w Polskim Radiu i w redakcjach kilku czasopism. Odbyła również staż w rządowym biurze prasowym. Skończyła filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim i jest studentką dziennikarstwa na UW.

Piotr Turek, Senior Account Executive w Dziale Brand PR, specjalizuje się w sektorze IT. Przez 3 lata pracował na stanowisku Account Executive w agencji Sigma International (Poland), obsługując m.in. Microsoft. Odpowiadał za kontakty z mediami, prowadzenie działu komunikacji zaawansowanej technologii Microsoft.NET, a także testy gier i oprogramowania biurowego. Zaangażowany był również w projekty korporacyjne Microsoft, związane m.in. z działalnością charytatywną. Wcześniej, przez 2 lata był współwłaścicielem agencji marketingowej Nokaut Skład, zajmującej się projektami młodzieżowym. Współpracował wówczas m.in. z takimi markami jak Nokia, Philips, Simplus, Cropp, Timex, Swatch, adidas, Nike, Viva, MTV czy Radiostacja.

Jacek Kucharski, Account Executive w Dziale Brand PR, będzie pracował przy obsłudze PR takich klientów jak Chiquita oraz Groupe SEB Polska (marki Tefal, Moulinex, Rowenta, Krups i Lagostina). Kucharski posiada półtoraroczne doświadczenie w marketingu, szczególnie w branży teleinformatycznej i FMCG. Zanim dołączył do zespołu Edelman, pracował jako specjalista ds. sprzedaży w jednej z firm informatycznych w Polsce, a także w dziale obsługi klienta Banku PKO BP, ma także doświadczenie w zakresie projektów B2B na rynku IT. Kucharski jest absolwentem studiów ekonomicznych Uniwersytetu Rzeszowskiego z zakresu marketingu i zarządzania.

Account Executive Dominik Stachowiak będzie zaangażowany w obsługę firmy Fujifilm Polska oraz klientów farmaceutycznych w Dziale PR Korporacyjnego. Wcześniej pracował w Dziale Brand PR dla takich marek jak Rowenta, Krups, Tefal, Moulinex, Chiquita, Stars, JazzHotl, Certina i Cheeroke. Przed dołączeniem do zespołu agencji Edelman pracował w agencji interaktywnej Artflash, gdzie odpowiadał za obsługę klientów.

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
14.07.2006
16:33:54
Racjonalista
(14.07.2006 16:33:54)
Każdy rozsądny pracuje u siebie a nie w agencji gdzie zapiernicza sie po kilkanaście godzin na zysk szefa. Polecam wszystkim :-)
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin