All Hands Agency powiększa zespół. Dołączyła Emilia Pluskota

dodano: 
29.10.2020
komentarzy: 
0

W październiku 2020 roku Emilia Pluskota rozpoczęła pracę w All Hands Agency. Na nowo utworzonym stanowisku Account Executive’a dołączyła do zespołu projektowego i będzie odpowiadać za obsługę klientów z branży edukacji oraz wspierać pozostałe osoby w procesie tworzenia ofert.

Poprzednio Emilia Pluskota pracowała w Minority Rights Group International, gdzie była producentką i kierowniczką produkcji. Wcześniej współtworzyła film dokumentalny „Stolen Fish” (o eksploracji zachodniego wybrzeża Afryki) oraz prowadziła badania antropologiczne w Afryce Zachodniej i krajach arabskich – jest autorką wielu publikacji prasowych dotyczących etycznej turystyki i migracji z Afryki na Zachód. W przeszłości jako dziennikarka współpracowała także z magazynami „Hiro” i „Vege” oraz prowadziła autorską audycję radiową w Radio Polska Live! (obecnie Radio Płock). Prowadziła również antydyskryminacyjne warsztaty w dwujęzycznym przedszkolu oraz wykłady w liceum im. Jacka Kuronia o skutkach kolonizacji w Afryce Zachodniej.

Pluskota posiada certyfikat z zakresu globalnej edukacji, wydany przez Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej. Ukończyła też kurs „Critical Thinking – Information Hygiene” dotyczący ochrony przed dezinformacją i manipulacją w mediach organizowany przez organizację „Logos”. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin