.

Ewa Grzech na czele działu komunikacji Avon Polska

dodano: 
21.06.2022
komentarzy: 
0

Ewa Grzech – związana z Avonem od 2017 roku – awansowała w lutym 2022 roku na stanowisko Head of Integrated Communication. Do tej pory pełniła funkcję External & Internal Communications Managerki. W nowej roli w strukturach Avon będzie odpowiadała za integrację działań komunikacyjnych przy jednoczesnej współpracy z partnerami z działów sprzedaży, omnichannel oraz marketingu.

Od 2022 roku w Avon Polska działa zintegrowany dział komunikacji, skupiający wszystkie obszary komunikacyjne w strukturach marki, w skład którego wchodzą zespoły: Field Communication, PR, CSR i komunikacji wewnętrznej. Głównym zadaniem działu jest zapewnienie synergii działań i spójności we wszystkich strukturach marki: wsparcie sprzedaży, PR produktowy i korporacyjny, marketing wewnętrzny oraz społeczna odpowiedzialność biznesu.

Ewa Grzech ma 13 lat doświadczenia w zakresie zarządzania kryzysowego, społecznej odpowiedzialności biznesu, relacji z mediami, komunikacji korporacyjnej i wewnętrznej. Przed dołączeniem do Avonu pracowała w Huawei Polska jako PR Managerka. Swoją drogę zawodową zaczęła w agencji Edelman Polska. (bs)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin