Facebook testuje funkcję Stories w wersji desktopowej

dodano: 
07.08.2017
komentarzy: 
0

W marcu tego roku informowaliśmy o tym, że Facebook udostępnił swoim użytkownikom funkcję Stories. Dotychczas można z niej było korzystać tylko w mobilnej wersji serwisu. Jednak jak informuje komputerswiat.pl, portal społecznościowy Marka Zuckerberga testuje już wprowadzenie tej opcji w wersji desktopowej.

Obecnie trwa program pilotażowy i tylko niektórzy z użytkowników Facebooka mają dostęp do nowej funkcji. Wkrótce ma być ona jednak dostępna dla wszystkich osób korzystających z serwisu – podaje komputerswiat.pl.

Źródło powołuje się na portal techcrunch.com, który wyjaśnia, że Stories na Facebooku na komputerach będą się wyświetlać w prawym górnym rogu strony. Opcja będzie znajdować się nad zakładkami „Twoje strony” i „Wydarzenia”. W wersji testowej można zobaczyć na ekranie swojego komputera maksymalnie pięć relacji ostatnio opublikowanych przez znajomych – czytamy. Jak sugeruje źródło, funkcja może jeszcze ulec modyfikacjom. Na razie nie wiadomo, kiedy nowa opcja zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom Facebooka – czytamy dalej. (pk)

Źródło:

komputerswiat.pl, Facebook Stories także na desktopach. Testy już trwają, Dawid Długosz, 04.08.2017
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin