piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościFacebook uruchomił serwis randkowy dla Amerykanów

Facebook uruchomił serwis randkowy dla Amerykanów

Facebook oficjalnie zaprezentował swój serwis randkowy – informuje engadget.com. Czytamy, że od 5 września 2019 roku z Facebook Dating mogą już korzystać mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Czytaj więcej: Facebook serwisem randkowym?

Źródło informuje również, że portal społecznościowy dodał do Facebook Dating dwie nowe opcje łączące serwis randkowy z Instagramem (należącym do Facebooka – przyp. red.). Jak czytamy, pierwszą zaprezentowaną możliwością jest dodawanie obserwatorów z Instagrama do listy Secret Crush, która pozwala użytkownikowi wybrać do dziewięciu znajomych, z którymi chciałby wejść w głębsze relacje.

Druga opcja pozwoli użytkownikom dodawać Stories z Facebooka i Instagrama bezpośrednio do swojego profilu na platformie randkowej – czytamy dalej. Źródło dodaje, że intencją twórców jest udostępnienie użytkownikom możliwości jeszcze lepszego poznania się. Ta funkcja nie będzie jednak dostępna do końca 2019 roku – zaznacza engadget.com.

Oprócz tego w Facebook Dating pojawiła się również możliwość dołączenia do grup. Twórcy serwisu tłumaczą, że ludzie chcą spotykać się z osobami mającymi podobne zainteresowania – podaje źródło.

Jak czytamy dalej, Facebookowi zależy na tym, aby serwis był bezpieczny, szczególnie dla kobiet, które często obawiają się pójścia na randkę z nieznajomym. Dlatego portal społecznościowy wprowadzi rozwiązania takie jak możliwość udostępnienia lokalizacji swojej randki zaufanemu przyjacielowi.

Źródło informuje, że USA jest 20 krajem, w którym uruchomiono serwis randkowy. Facebook Dating dostępne jest również w Argentynie, Boliwii, Brazylii, Kanadzie, Chile, Kolumbii, Ekwadorze, Gujanie, Laosie, Malezji, Meksyku, Paragwaju, Peru, Filipinach, Singapurze, Surinamie, Tajlandii, Urugwaju i Wietnamie. Czytamy, że platforma pojawi się również w Europie na początku 2020 roku. (ak)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj