.

 

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę z nową rzeczniczką prasową

dodano: 
01.03.2024
komentarzy: 
0

Z początkiem marca 2024 roku stanowisko rzeczniczki prasowej Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę – organizacji, która zajmuje się problematyką przemocy i wykorzystywania seksualnego dzieci – objęła Wiktoria Kinik.

W tej roli będzie odpowiedzialna za budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z mediami oraz komunikację w obszarze realizowanych przez fundację inicjatyw społecznych i programów edukacyjnych.

Dotychczas Kinik była związana z Weber Shandwick, gdzie zdobyła doświadczenie w obszarze komunikacji korporacyjnej, CSR oraz kampanii społecznych i edukacyjnych dla firm z sektora medycznego i FMCG. W agencji pełniła podwójną funkcję PR i ESG Managera. Prowadziła projekty dla takich klientów jak Haleon, KFC czy McCANN Poland. Kierowała inicjatywami takimi jak kampania „MAMY Czas na Zdrowie” dla marki Theraflu i Fundacji Share the Care czy projektem „Zaawansowany Rak Piersi, Wiem Więcej” dla firmy Novartis.

Brała również udział w medializacji kampanii Mastercard i McCANN Poland „Gdzie Zamieszkać?”.

Wcześniej Kinik odpowiadała za promocję edukacji, popularyzację nauki oraz społeczną odpowiedzialność uczelni (SOU) na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Poprzednio rzeczniczką prasową Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę była Monika Kamińska, która nie pracuje już w organizacji. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin