.

 

Group One z nowymi osobami w zespole PR

dodano: 
16.11.2023
komentarzy: 
0

W listopadzie 2023 roku agencja Group One poinformowała o powiększeniu swojego zespołu PR. Stanowisko PR Specialist objął Szymon Ślęzak, Aleksandra Farenholc dołączyła do firmy jako Social Media & Content Specialist, a Jakub Hajczuk rozpoczął pracę na stanowisku Senior PR Specialist. Wzmocnienie zespołu zostało umotywowane powiększającym się portfolio kompetencji firmy.

Aleksandra Farenholc z branżą marketingową związana jest od dziewięciu lat. W Group One pracuje od lipca 2023 roku. Do jej zadań na nowym stanowisku należą: komunikacja w mediach społecznościowych agencji oraz wybranych spółek grupy, a także rozwój działań contentowych, w tym wideo. Wcześniej Farenholc współpracowała z agencją digitalmarketingową Adcookie, gdzie pełniła funkcję Social Media Managerki. Pracowała również jako specjalistka ds. sprzedaży regionalnej w Synergic Media. W agencji Fu-Ku działała z kolei jako Brand Managerka.

Szymon Ślęzak ma sześcioletnie doświadczenie w branży PR. Z Group One związany jest od września 2023 roku. Do jego aktualnych obowiązków należą wsparcie działu Human Capital w obszarze employer brandingu oraz działania PR spółek kreatywnych. Przed pracą w Group One pełnił funkcję specjalisty ds. komunikacji. Pracował także w VMLY&R, gdzie wspierał zespół jako PR & Communications Specialist – odpowiadał za realizację strategii PR agencji, działania media relations, pozycjonowanie ekspertów oraz projekty w obszarze komunikacji wewnętrznej.

Jakub Hajczuk współpracuje z Group One od maja 2023 roku na stanowisku PR Specialist. Do jego zadań należą działania z zakresu e-commerce, MarTech i PR-u spółek mediowych. Odpowiada także za działania PR-owe projektu Best Brands oraz komunikację w obszarze sustainability. Wcześniej pracował m.in. jako specjalista ds. marketingu, a następnie kierownik ds. marketingu i PR-u w lubelskim salonie dealerskim BMW. (an)

Źródło:

Zdjęcie główne: od lewej Aleksandra Farenholc, Jakub Hajczuk, Szymon Ślęzak
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin