Grudziądz z dyrektorem Wydziału Komunikacji Społecznej i nowym rzecznikiem

dodano: 
31.07.2019
komentarzy: 
0

Ewa Niewiadomska-Roman została dyrektorem nowo utworzonego Wydziału Komunikacji Społecznej w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu. Funkcję zacznie pełnić w sierpniu 2019 roku. Do jej obowiązków należeć będzie nadzór nad pracami działu, takimi jak prowadzenie konsultacji społecznych, organizowanie spotkań prezydenta i wiceprezydenta z mieszkańcami, współpraca z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego oraz komunikacja z mieszkańcami.

Ewa Niewiadomska-Roman od stycznia 2019 roku pracowała jako kierownik biura prezydenta w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu. Wcześniej prowadziła własną działalność oferującą doradztwo w zakresie pozyskiwania środków na inwestycje. Jest absolwentką ekonomii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Ewa Niewiadomska-Roman

29 lipca 2019 roku nowym rzecznikiem prasowym Urzędu Miasta została Beata Adwent. Odpowiedzialna jest m.in. za kontakty z mediami, prezentowanie stanowiska prezydenta miasta, organizowanie konferencji prasowych i oficjalnych spotkań z udziałem prezydenta i wiceprezydenta, udzielanie odpowiedzi na krytykę czy przekazywanie opinii i komentarzy do decyzji podejmowanych przez miejskie władze, redagowanie „Kuriera Grudziądzkiego”, współtworzenie i redakcję internetowego portalu Grudziądza oraz prowadzenie profili prezydenta i miasta w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter). Adwent zastąpiła na tym stanowisku Tomasza Przytułę, który pełnił tę funkcję do 8 lipca 2019 roku. Przytuła nadal będzie pracował w Urzędzie Miasta, ale w Wydziale Nadzoru Właścicielskiego i Polityki Gospodarczej.

Beata Adwent od marca 2019 roku pracuje w biurze prasowym Urzędu Miejskiego w Grudziądzu. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalnością public relations na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Beata Adwent

(ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin