.

 

Grudziądz z nową identyfikacją wizualną

dodano: 
29.09.2021
komentarzy: 
0

27 września 2021 roku zaprezentowano nową identyfikację wizualną Grudziądza. Zmiany zostaną wprowadzane od początku przyszłego miesiąca. Celem działań jest chęć uspójnienia i ujednolicenia logotypów i elementów graficznych jednostek miejskich, a także komunikacji społecznej miasta.

Zmiany są spójne z hasłem „Grudziądz – Miasto Otwarte” i nawiązują do „idei otwartości na rozwój, na przedsiębiorczość, na innowacje, a jednocześnie na turystów, inwestorów i nowych mieszkańców”. Hasło jest także spójne z nowym logo Grudziądza, które przedstawia zabytkową Bramę Wodną.

Nowy logotyp miasta

„Grudziądz to miasto o wyjątkowej historii, wspaniałej tradycji oraz wielkim potencjale rozwojowym. To miasto budowane od ponad 730 lat przez naszych przodków, piszących tę wyjątkową historię, a dziś tworzone przez nas wszystkich, którzy kochają Grudziądz. Czas pokazać naszą dumę, czas pokazać możliwości Grudziądza, czas pokazać, że to miasto otwarte! Miasto otwarte na turystów, otwarte na inwestorów, na nowych mieszkańców. Miasto otwarte na przyszłość, na innowacje, na sukces!” – mówi Maciej Glamowski, prezydent miasta.

Odświeżony herb miejski

Odświeżeniu uległa także forma miejskiego herbu – dostosowano jego kolory i kształt do całości identyfikacji wizualnej.

Małgorzata Kosińska, prezes zarządu Grudziądzkiego Holdingu Komunalnego, tak komentuje zmiany: „Integracja działań, kooperacja jednostek miejskich i spójność komunikacji społecznej to kluczowe warunki budowy silnej marki naszego miasta”.

Źródło: facebook.com/kochamgrudziadz

Ponadto Grudziądzki Holding Komunalny informuje, że nowe logo nie zastępuje pozostałych symboli używanych przez miasto. (ap)

Źródło: haszgru.pl

Źródło: grudziadz.pl

Źródło:

grudziadz.pl, Grudziądz w nowej odsłonie, 27.09.2021
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin