.

 

H+K Strategies z Content+Publishing Directorem

dodano: 
29.10.2021
komentarzy: 
0

W Hill and Knowlton Strategies utworzono nowe stanowisko Content+Publishing Directora. Funkcję tę objął Bartek Szymeczko. Wzmocni on kompetencje firmy w zakresie strategii komunikacji digital, planowania i tworzenia treści oraz pozycjonowania i wsparcia mediowego. Będzie wspierał kampanie PR klientów H+K w obszarze online.

Szymeczko będzie współpracował z Warsaw Creative Studio, wewnętrzną komórką kreatywną H+K. Specjalizuje się w tworzeniu kampanii digitalowych, uwzględniających działania online, komunikację w mediach społecznościowych i współprace z infuencerami.

Nowy Content+Publishing Director ma ponad 11 lat doświadczenia w obszarze szeroko pojętej komunikacji internetowej. Zanim dołączył do H+K, przez ponad sześć lat pracował po stronie firm: w GSK, europejskim Digital HUBie (gdzie realizował strategie digital dla wybranych krajów UE) oraz dla Samsung Electronics Polska – tam kierował zespołem social media, stanowiącym wówczas część działu PR. Wcześniej doświadczenie zdobywał w Havas PR Warsaw i Havas Digital Warsaw, gdzie pracował na rzecz firm takich jak AkzoNobel, CEDC, Grupa Żywiec czy Orange.  

Szymeczko jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin