.

 

Holmes Report ogłosił listę najlepszych agencji na świecie

dodano: 
17.10.2013
komentarzy: 
0

Serwis Holmes Report nadał Edelmanowi tytuł Globalnej Agencji Public Relations 2013 roku. Poza nią wśród najlepszych agencji roku znalazły się m.in. Weber Shandwick i MSLGROUP.

Weber Shandwick otrzymał tytuł najlepszej agencji zajmującej się branżą zdrowotną, natomiast MSLGROUP – najlepszej agencji zajmującej się klientami korporacyjnymi.

Jak czytamy na stronie holmesreport.com, Edelman w ostatnim roku osiągnął 12 proc. wzrostu przychodów i równomiernie rozwijał się we wszystkich regionach na świecie, bardzo wysoki poziom prezentują także wszystkie działy agencji.

MSLGROUP zgromadził agencje, oferujące swoim klientom korporacyjnym ogromne możliwości (zrzeszając Kekst and Company w USA, Publicis Consultants w Paryżu, JKL w krajach nordyckich, Eastwei w Chinach oraz Capital MSL w Wielkiej Brytanii i na Środkowym Wschodzie).

Agencji Weber Shandwick udało się natomiast zdywersyfikować grupę klientów z branży zdrowotnej. Należą do niej już nie tylko koncerny farmaceutyczne, ale także m.in. producenci sprzętu medycznego, firmy biotechnologiczne, ubezpieczeniowe i szpitale. (ks)

Źródło:

Holmesreport.com, Edelman Wins Global PR Agency Of The Year Honors, 14.10.2013
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin