poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościHolmes Report ogłosił listę najlepszych agencji na świecie

Holmes Report ogłosił listę najlepszych agencji na świecie

Serwis Holmes Report nadał Edelmanowi tytuł Globalnej Agencji Public Relations 2013 roku. Poza nią wśród najlepszych agencji roku znalazły się m.in. Weber Shandwick i MSLGROUP.

Weber Shandwick otrzymał tytuł najlepszej agencji zajmującej się branżą zdrowotną, natomiast MSLGROUP – najlepszej agencji zajmującej się klientami korporacyjnymi.

Jak czytamy na stronie holmesreport.com, Edelman w ostatnim roku osiągnął 12 proc. wzrostu przychodów i równomiernie rozwijał się we wszystkich regionach na świecie, bardzo wysoki poziom prezentują także wszystkie działy agencji.

MSLGROUP zgromadził agencje, oferujące swoim klientom korporacyjnym ogromne możliwości (zrzeszając Kekst and Company w USA, Publicis Consultants w Paryżu, JKL w krajach nordyckich, Eastwei w Chinach oraz Capital MSL w Wielkiej Brytanii i na Środkowym Wschodzie).

Agencji Weber Shandwick udało się natomiast zdywersyfikować grupę klientów z branży zdrowotnej. Należą do niej już nie tylko koncerny farmaceutyczne, ale także m.in. producenci sprzętu medycznego, firmy biotechnologiczne, ubezpieczeniowe i szpitale. (ks)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj