Innowacje społeczne w obszarze rynku pracy mają szansę na granty. Trwa nabór do TransferHUB

dodano: 
02.12.2020
komentarzy: 
0

Jeszcze do 6 grudnia trwa nabór projektów do drugiej edycji Inkubatora TransferHUB. Najciekawsze projekty społeczne otrzymają dofinansowanie w wysokości średnio 38 tys. zł.

Pomysły można zgłaszać w trzech ścieżkach tematycznych dotyczących pracy przyszłości: pozycja i możliwości kobiet na rynku pracy, starzejące się społeczeństwo oraz automatyzacja i robotyzacja.

Innowacje mogą zgłaszać osoby fizyczne, organizacje, instytucje oraz firmy.

Rozwiązania można przesyłać do 6 grudnia 2020 roku przez stronę transferhub.pl. Projekty zostaną poddane ocenie, a najciekawsze otrzymają granty.

Inkubator TransferHUB to projekt realizowany jest przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu.  Celem TransferHUB jest poszukiwanie innowacji społecznych na wyzwania zdefiniowane w projekcie.

Autorzy zakwalifikowanego rozwiązania deklarują długofalowe zaangażowanie, wynikające z kolejnych etapów rozwijania innowacji. „Udział w inkubatorze pozwala na przetestowanie innowacji i otrzymanie wsparcia merytorycznego oraz zdobycie dofinansowania. Kryteriami decydującymi o wyborze danego pomysłu do dalszych etapów są m.in. nowatorski w polskim kontekście charakter propozycji, możliwość stosowania na szerszą skalę, podjęcie zagadnienia zatrudnienia oraz dostępność” – wyjaśniają organizatorzy. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin