piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościInstagram wprowadza udostępnianie postów w Stories

Instagram wprowadza udostępnianie postów w Stories

17 maja 2018 roku na blogu Instagrama ogłoszono wprowadzenie nowej funkcji – od teraz użytkownicy mogą udostępniać posty innych osób i dodawać je do swojej relacji.

Aby to zrobić, przy interesującym nas poście wystarczy kliknąć na ikonę „papierowego samolocika”, który dotychczas służył temu, by udostępnić daną treść innej osobie. Teraz pojawia się tam dodatkowa opcja, która umożliwia zamieszczenie postu w relacji.

[[{“fid”:”39211″,”view_mode”:”default”,”fields”:{“format”:”default”,”field_file_image_alt_text[und][0][value]”:”Udostępnianie postów na Instagramie – przykład “,”field_file_image_title_text[und][0][value]”:”Udostępnianie postów na Instagramie – przykład “},”type”:”media”,”attributes”:{“alt”:”Udostępnianie postów na Instagramie – przykład “,”title”:”Udostępnianie postów na Instagramie – przykład “,”class”:”media-element file-default”}}]]

Każde udostępnione zdjęcie można dowolnie obracać, skalować oraz umieścić na wybranym przez użytkownika tle. Co ważne, przy każdym poście zamieszczonym w relacji w takiej formie pojawi się nazwa użytkownika, który pierwotnie opublikował fotografię. Klikając na zdjęcia, można od razu przejść do oryginalnego posta.

Udostępnianie postów w relacji jest możliwe tylko wtedy, gdy profil użytkownika, do którego należy dane zdjęcie, jest publiczny. Tym samym, każda osoba za pomocą ustawień w swoim profilu może dowolnie decydować o tym, czy wyraża zgodę na udostępnianie swoich postów w relacjach przez innych. (jg)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj