.

Iwona Zaczek odpowiada za PR firmy Wefox

dodano: 
23.01.2023
komentarzy: 
0

W połowie stycznia 2023 roku Iwona Zaczek rozpoczęła pracę w polskim oddziale firmy ubezpieczeniowej Wefox, wywodzącej się z Niemiec.

Jako Senior PR Manager będzie odpowiadała za komunikację zewnętrzną oraz budowanie relacji z przedstawicielami mediów na polskim rynku. Wcześniej tym obszarem zajmowała się Aleksandra Leszczyńska.

Zaczek ma ponaddwudziestoletnie doświadczenie w komunikacji, public relations, public affairs oraz media relations. Ostatnio w roli PR Managerki odpowiadała za budowanie relacji z dziennikarzami będąc organizatorką TEDxWarsawWomen. Podczas ostatniej kampanii prezydenckiej kierowała z kolei biurem prasowym Szymona Hołowni, a po wyborach została dyrektorką komunikacji jego ruchu.

Wcześniej, przez kilkanaście lat, Zaczek była rzeczniczką prasową w Coca-Coli oraz Nestle, gdzie również zarządzała komunikacją korporacyjną i produktową. W swojej karierze odpowiadała też za budowanie wizerunku Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów jako rzeczniczka prasowa. Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. (mb)

Źródło:

Zdjęcie główne: fot. Konrad Werkowicz
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin