niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościJakub Panek, wieloletni dziennikarz, ekspertem ds. PR w PLL LOT

Jakub Panek, wieloletni dziennikarz, ekspertem ds. PR w PLL LOT

W lutym 2019 roku Jakub Panek dołączył do Polskich Linii Lotniczych LOT, gdzie jako ekspert ds. PR będzie odpowiadał za współorganizację działań medialnych spółki, biura prasowego i kontakty z mediami. Z ramienia LOT-u będzie również koordynował redakcję magazynu pokładowego „Kaleidoscope”.

Panek zastąpił Konrada Majszyka, który w połowie stycznia 2019 roku objął stanowisko dyrektora PR i komunikacji spółki Centralny Port Komunikacyjny.

Poprzednio Jakub Panek przez kilkanaście lat pracował w mediach. Karierę dziennikarską rozpoczął w 2003 roku w dwutygodniku „Echo – Gazeta Ziemi Łańcuckiej”. Później od 2007 roku przez pięć lat związany był z Telewizją Polsat, gdzie pracował w redakcji „Wydarzeń” oraz w Polsat News. W 2012 roku związał się z wydawnictwem Agora. Początkowo był dziennikarzem w warszawskim wydaniu Gazety Wyborczej, a od 2016 roku do lutego 2019 roku pracował jako wydawca i dziennikarz portalu Gazeta.pl. Zajmował się m.in. tematyką lotniczą. Panek jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. (pp)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj