.

 

Już 11 czerwca 3. edycja targów pracy i praktyk w branży PR!

dodano: 
16.05.2024
komentarzy: 
0

Już 11 czerwca 2024 roku odbędzie się trzecia edycja targów pracy i praktyk w branży PR, tym razem pod hasłem „PRaktycznie do PRacy”. Wydarzenie organizowane jest na Wydziale Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Czytaj więcej: Czego młodzi oczekują od pracy w PR?

Targi pracy i praktyk to dla studentów okazja, aby zrobić pierwszy krok w kierunku kariery zawodowej i poznać możliwości pracy w branży public relations.

W tym roku uczestnicy będą mogli spotkać 18 firm i agencji PR. W programie spotkania znalazły się warsztaty specjalistyczne, które poprowadzą branżowi eksperci: przedstawiciele największych agencji PR i marketingu czy dziennikarze.  

W gronie prelegentów Targów Pracy i Praktyk „PRaktycznie do PRacy” są m.in. Magda Zwolińska z Lighthouse, Anna Kiedrzyńska-Tui z Propsy PR, Marek Myślicki ze Stor9_, Marta Zagożdżon z ConTrust Communication czy Joanna Kryńska z TVN.

Zapisywać można się na stronie do 25 maja 2024 roku (liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

Wydarzenie objęli patronatem m.in. ZFPR, PSPR, SAPR, Fundacja Mazovia czy Instytut Monitorowania Mediów.

Targi odbędą się 11 czerwca 2024 roku na na Wydziale Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Bednarska 2/4, Warszawa). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00.

PRoto.pl jest patronem medialnym targów.  

>>>Szukasz pracownika? Dodaj ogłoszenie na PRoto.pl!

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin