.

Już za moment gala finałowa Konkursu Raporty Społeczne!

dodano: 
14.10.2020
komentarzy: 
0

15 października 2020 roku odbędzie się gala finałowa Konkursu Raporty Społeczne, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firmę Deloitte. Podczas wydarzenia nagrodzone zostaną najlepsze publikacje z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Raporty zostaną nagrodzone w czterech kategoriach: najlepszy raport zintegrowany, najlepszy raport społeczny, najlepsze debiuty oraz nagroda Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Dodatkowo przyznana zostanie nagroda internautów, którzy wybrali najlepszy raport w głosowaniu online.

Do tegorocznej, 14 już edycji zgłoszono 56 publikacji. Na tę liczbę składa się między innymi: 12 debiutów, 15 raportów zintegrowanych oraz 3 raporty organizacji pozarządowych. Pełną listę zgłoszonych raportów można znaleźć w Bibliotece Raportów dostępnej na stronie.

Gala ogłoszenia wyników odbędzie się w czwartek 15 października 2020 roku o godzinie 14:00. Transmisję z wydarzenia można oglądać na facebookowej stronie konkursu. Ceremonia potrwa około godziny.

PRoto.pl jest patronem medialnym konkursu. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin