.

 

Katarzyna Fabjaniak zasiądzie w jury 11. edycji konkursu Dubai Lynx

dodano: 
03.02.2017
komentarzy: 
0

To jedno z najważniejszych wydarzeń branży komunikacji na świecie. Organizują je osoby odpowiedzialne m.in. za Cannes Lions i Eurobest Awards.

W gronie jury znalazło się 57 specjalistów z całego świata. Do kategorii PR zaproszono siedmioro reprezentantów największych światowych agencji. Wśród nich będzie Katarzyna Fabjaniak, Group Account Director z Hill+Knowlton Strategies.

„Dubai Lynx to synonim kreatywności. Tu w trakcie festiwalu spotkają się najlepsi eksperci komunikacji z całego świata. To zaszczyt dołączyć do tego prestiżowego grona. Fascynujące będzie zderzenie kreatywnych podejść firm i marek, które choć łączą te same cele, funkcjonują często w zupełnie odrębnych kulturach” – skomentowała Fabjaniak.

W gronie jury kategorii PR obok reprezentantki Hill+Knowlton zasiądą także członkowie agencji Edelman, Weber Shandwick, Ketchum, Havas PR Milan, PR Pundit i MSLGROUP.

Gala finałowa i wręczenie nagród Lynx odbędzie się 8 marca 2017 roku w Dubaju. Impreza zostanie poprzedzona trzydniową konferencją.

Więcej informacji na stronie wydarzenia. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin