.

 

Katarzyna Jędrek-Giza awansowała w 24/7Communication

dodano: 
14.09.2021
komentarzy: 
0

Katarzyna Jędrek-Giza z początkiem września 2021 roku awansowała w agencji 24/7Communication na stanowisko Account Directora.

W nowej roli będzie odpowiedzialna za zarządzanie i rozwój strategicznych projektów z zakresu komunikacji korporacyjnej oraz new business sektora FMCG. Jej zadaniem będzie także nadzorowanie i wspieranie pracy zespołów klienckich w realizacji bieżących zadań.

W branży PR Jędrek-Giza pracuje od ponad dziesięciu lat. Z 24/7Communication jest z kolei związana od 2013 roku. Ma doświadczenie jako menadżerka i doradczyni w zakresie komunikacji korporacyjnej i produktowej. Specjalizuje się także w employer brandingu, komunikacji wewnętrznej oraz zrównoważonym rozwoju. Realizowała projekty dla takich marek jak McDonald’s Polska, Coca-Cola Poland Services, Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie, Lidl Polska, Salony Agata, Maspex, Bosch czy Groupe SEB.

Przed dołączeniem do 24/7Communication pracowała w agencjach Triple PR, Komunikado PR i MSL, gdzie realizowała działania m.in. dla klientów z branży wnętrzarskiej, takich jak Komandor czy Ceramstic. Doświadczenie zdobywała także w mediach: na stażach w Onecie i Grupie Eurozet, gdzie pracowała też jako reporterka. Jest absolwentką komunikacji społecznej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin