Konferencja „Efektywność zaangażowania społecznego. Model LBG w praktyce zarządzania i raportowania”

dodano: 
13.02.2014
komentarzy: 
0

12 marca 2014 r. odbędzie się w Warszawie – organizowana przez SGS Polska - konferencja nt. skuteczności zaangażowania społecznego, które jest przez firmy postrzegane jako coraz ważniejszy obszar prowadzonej przez nie działalności.

Celem konferencji jest podkreślenie znaczenia efektywności zaangażowania społecznego oraz zaprezentowanie modelu LBG, jako praktycznego narzędzia do planowania, mierzenia i raportowania efektów działań społecznych firm.

Zaangażowanie społeczne firm staje się dziś ważnym elementem prowadzenia biznesu, obszarem budowania przewagi konkurencyjnej, a także istotnym czynnikiem wpływającym na wizerunek i reputację. Coraz większy wpływ na przedsiębiorstwa mają świadomi klienci oraz organizacje społeczne. Kilkuletnie doświadczenie we wdrażaniu modelu LBG oraz współpraca w ramach sieci LBG Poland z firmami, które ten model wykorzystują pokazuje, że firmy i fundacje korporacyjne chcą świadomie zarządzać programami społecznymi, a interesariusze – zarówno społeczni jak i biznesowi – oczekują od nich wymiernych rezultatów

Konferencja, która odbędzie się już po raz trzeci, ma dostarczyć praktycznej wiedzy i narzędzi mogących wspierać strategiczne zarządzanie zaangażowaniem społecznym w firmach i fundacjach korporacyjnych. Eksperci SGS Polska przedstawią międzynarodowe standardy i dobre praktyki w tym obszarze, a członkowie sieci LBG Poland, opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z podnoszeniem efektywność prowadzonych działań przy wykorzystaniu modelu LBG. Ważnym elementem  spotkania będą grupy dyskusyjne z udziałem ekspertów, które będą okazją do rozmowy o najważniejszych wyzwaniach i dylematach w obszarze zarządzania zaangażowaniem społecznym i mierzenia jego efektywności.

Partnerami konferencji są: Forum Darczyńców i Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Konferencja ma charakter zamknięty, a udział w niej jest BEZPŁATNY. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: dagmara.kruczkowska@sgs.com do 4 marca 2014r.

Udział w konferencji wymaga potwierdzenia przez organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyny.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin