Krzysztof Jakubiak dyrektorem biura prasy i promocji Ministerstwa Zdrowia

dodano: 
09.04.2018
komentarzy: 
0

Od marca 2018 roku Krzysztof Jakubiak pełni funkcję dyrektora biura prasy i promocji w Ministerstwie Zdrowia. Zastąpił na tym stanowisku Milenę Kruszewską, która w lutym 2018 roku złożyła rezygnację.

Krzysztof Jakubiak poprzednio, od maja 2014 roku do grudnia 2017 roku, był redaktorem naczelnym „Pulsu Medycyny” i „Pulsu Farmacji”. Wcześniej pracował w Polpharmie – ostatnio, od listopada 2012 roku, jako korporacyjny dyrektor PR. Odpowiadał wówczas za działania z zakresu public relations, CSR i komunikacji wewnętrznej oraz nadzorował działania PR na rynkach zagranicznych. Z Polpharmą był też związany w latach 2004-2010 jako dyrektor ds. PR i komunikacji wewnętrznej. Od 2011 roku pracował natomiast jako niezależny konsultant, zajmując się m.in. komunikacją w internecie. W przeszłości Jakubiak pracował też m.in. jako PR Manager w firmie Henkel Polska, był także rzecznikiem prasowym Ministerstwa Finansów. Pracował również w firmie Coca-Cola Poland Services, gdzie odpowiadał za kontakty zewnętrzne, komunikację korporacyjną i zarządzanie kryzysowe.

Jest absolwentem filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim, absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie oraz University of Wisconsin – River Falls (USA).

Milena Kruszewska kierowała biurem od listopada 2015 roku, była także rzecznikiem prasowym resortu zdrowia. Obecnie tę funkcję pełni Krzysztof Jakubiak. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin