.

„Kubełek zawsze łączy”. KFC reaguje na wizytę prezydenta w restauracji

dodano: 
13.06.2018
komentarzy: 
0

W ostatnią sobotę Andrzej Duda wraz z żoną Agatą Kornhauser-Dudą pojawili się w jednej z krakowskich restauracji KFC. Kobieta, która przypadkowo spotkała prezydenta, postanowiła zadać mu pytanie o konstytucję. Nagranie całej sytuacji zamieściła w internecie. Do zdarzenia w żartobliwy sposób odniosło się KFC – opisuje portal wiadomosci.onet.pl.

Kobieta zapytała prezydenta o to, dlaczego zgadza się on na łamanie konstytucji – opisuje źródło. Jak czytamy, Andrzej Duda odpowiedział, że nikt w Polsce nie łamie konstytucji. Do dyskusji włączyła się Agata Kornhauser-Duda, która dopytywała kobietę, „w którym punkcie” konstytucja jest łamana. Prezydent na zakończenie dyskusji zarzucił rozmówczyni, że ta „nie może się pogodzić z tym, kto wygrał wybory”.

KFC Polska nawiązało do opisanej sytuacji we wpisie na Facebooku. „Nieważne czy jesteś dzieckiem czy starcem, robotnikiem czy nauczycielem, kobietą czy mężczyzną. Prezydentem czy studentem. KFC jest dla wszystkich. Kubełek zawsze łączy” – napisano w poście sieci restauracji.

KFC Facebook

Źródło: facebook.com/kfcpolska

Dalej czytamy też, że do sprawy odniósł się także Andrzej Duda, który na Twitterze napisał: „Warto przypomnieć, że przepis ustawy jest niezgodny z konstytucją jedynie wtedy gdy orzeknie tak Trybunał Konstytucyjny. Nikt inny nie jest do tego uprawniony”.  (mb)

Źródło:

wiadomosci.onet.pl, Andrzej Duda w KFC. Sieć komentuje: kubełek zawsze łączy, 12.06.2018
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin