niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościKulczyk Foundation zmienia dyrektora komunikacji

Kulczyk Foundation zmienia dyrektora komunikacji

Katarzyna Alińska zastąpiła Wojciecha Śmiecha na stanowisku dyrektora komunikacji Kulczyk Foundation, organizacji pozarządowej rodziny Kulczyków. Pracuje tam od stycznia 2020 roku. Zadaniem Alińskiej jest zarządzanie strategią komunikacji, działaniami public relations oraz marketingiem. Śmiech natomiast zakończył z współpracę z fundacją jeszcze w 2019 roku.

Nowa dyrektor przeszła do Kulczyk Foundation z Grupy 4Fun Media, gdzie była dyrektorem PR. W ostatnim czasie pracowała też na podobnym stanowisku w firmie Screen Networks, która zajmuje się rozwiązaniami OOH. W branży jest jednak od blisko 20 lat – w przeszłości była m.in. szefową zespołu PR i zastępcą dyrektora marketingu w TVN-ie, przez rok doradzała prezesowi BZ WBK Mateuszowi Morawieckiemu w sprawach PR-u. Prowadziła też własną firmę doradczą, a jej klientami były podmioty takie jak Agora czy TVP2.

Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego (magister filologii polskiej) i Uniwersytetu Warszawskiego (studia podyplomowe z zakresu public relations). (mp)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj