piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościLabcon powiększa zespół social mediów

Labcon powiększa zespół social mediów

Agencja kreatywna Labcon zatrudniła nowe osoby odpowiedzialne za obszar mediów społecznościowych. W kwietniu 2021 roku do firmy dołączyła Katarzyna Bąba, która objęła stanowisko Senior Social Media Managera, a w czerwcu szeregi agencji zasiliła Dominika Gajewska – Junior Social Media Manager. Oba stanowiska są nowo utworzone w agencji i wiążą się z jej rozwojem.

Katarzyna Bąba będzie odpowiadać za rekomendacje strategiczne oraz całościową obsługę klientów w obszarze contentu, moderacji i działań kryzysowych w mediach społecznościowych. Z branżą reklamową jest związana od blisko siedmiu lat. Poprzednio pracowała w agencji Brand Kolektyw. W swojej karierze prowadziła działania dla takich marek jak McDonald’s, Bosch Polska, Grupa Żywiec czy Alcon.

Dominika Grajewska w Labconie zajmie się realizacją strategii komunikacji marek w mediach społecznościowych, ze szczególnym naciskiem na tworzenie angażującego contentu. Wcześniej pracowała w agencji Sarigato jako moderator, a następnie Junior Content Designer. Prowadziła projekty dla marek z branż biżuterii premium, AGD, fotowoltaiki, kosmetycznej, farmaceutycznej oraz zoologicznej.

Labcon w kwietniu 2021 roku połączył zespoły strategii i social mediów, a nowym działem kieruje Adam Kręgielewski. (mb)

Zdjęcie główne: od lewej Dominika Gajewska, Katarzyna Bąba

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj