.

 

Lighthouse Consultants z nowymi account managerami

dodano: 
13.02.2015
komentarzy: 
0

Lighthouse Consultants powiększa dział odpowiedzialny za obsługę klientów z sektora energetycznego. Do zespołu dołączyli Magdalena Szlaz i Piotr Żbikowski, którzy objęli stanowiska account managerów.

Magdalena Szlaz odpowiada za projekty realizowane dla Fortum Power and Heat Polska oraz PKN Orlen. Ma ponad 6-letnie doświadczenie w branży PR. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej i zarządzaniu kryzysem w firmach z sektora energetycznego. Wcześniej pracowała w Primo Corporate Advisory oraz Partner of Promotion. Jest absolwentką Wydziału Orientalistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Piotr Żbikowski zarządza zespołem odpowiedzialnym za obsługę spółki PGE EJ 1. Z branżą PR związany jest od blisko 10 lat. Specjalizuje się w public affairs, komunikacji korporacyjnej oraz konsultacjach społecznych. Głównym przedmiotem jego zainteresowań jest sektor energetyczny, w tym szczególnie energetyka jądrowa. Wcześniej pracował m.in. w Havas PR Warsaw i Ministerstwie Gospodarki. Ukończył Wydziały Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. (mb)

 

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin